reclame:
adverteer nu
|
NIEUWS
|
UITZENDINGEN
|
FILMPJES
|
FORUM
|
AVATARS
|
MEER NIEUWS
|
MEDEWERKERS
|
Manchester United staat op het punt een nieuwe speler te presenteren aan de fans. De onderhandelingen met Gabriel Obertan kunnen ieder moment afgerond worden. De transferprijs die the Reds voor de Fransman overhebben is nog onbekend.
Naar verluid zijn de onderhandelingen tussen Gorindins de Bordeaux, de club van Obertan, en United al afgerond. Alleen de Fransman en ManUnited moeten er nog uitkomen. Obertan kan de tweede aankoop zijn voor United, eerder werd Valencia al weggekocht bij Wigan Athletic.
Over interesse heeft Obertan niet te klagen, ook Arsenal, Internazionale en AC Milan hebben interesse in de man die het afgelopen seizoen op uitleenbasis voor Lorient speelde. Obertan debuteerde echter al op zeventien-jarige leeftijd voor de mannen uit Bordeaux.
Bron: Soccernews.nl
img == ""){
echo"";}
else{ echo "";} ?>
Gepost door: Bartho Venema op 06-07-2009 17:38
Gepost door: op 06-07-2009 17:38
Manchester United staat op het punt een nieuwe speler te presenteren aan de fans. De onderhandelingen met Gabriel Obertan kunnen ieder moment afgerond worden. De transferprijs die [i]the Reds[/i] voor de Fransman overhebben is nog onbekend. Naar verluid zijn de onderhandelingen tussen Gorindins de Bordeaux, de club van Obertan, en United al afgerond. Alleen de Fransman en ManUnited moeten er nog uitkomen. Obertan kan de tweede aankoop zijn voor United, eerder werd Valencia al weggekocht bij Wigan Athletic. Over interesse heeft Obertan niet te klagen, ook Arsenal, Internazionale en AC Milan hebben interesse in de man die het afgelopen seizoen op uitleenbasis voor Lorient speelde. Obertan debuteerde echter al op zeventien-jarige leeftijd voor de mannen uit Bordeaux.