reclame:
adverteer nu
|
NIEUWS
|
UITZENDINGEN
|
FILMPJES
|
FORUM
|
AVATARS
|
MEER NIEUWS
|
MEDEWERKERS
|
Melvin Platje kwam de laatste week negatief in het nieuws. De jonge aanvaller van FC Volendam ging vorige week na het duel tegen FC Omniworld op de vuist met supporters van de club uit Almere. Platje moest samen met Kelvin Maynard voor een nacht de cel in. Vrijdag kwam hij positief in het nieuws. Hij scoorde tweemaal tegen FC Eindhoven (2-3 winst).
De speler scoorde tweemaal na een blessure. Of het sportieve wraak is? "Ja, zeker", zo vertelde de twintigjarige aanvaller aan RTL. "Ik heb een basisplaats gekregen en dat heb ik goed ingevuld denk ik."
Ondanks de randzaken erom heen kon hij de aandacht voor het duel opbrengen. "Ja, ik concentreerde me volledig op deze wedstrijd, heb alles achter me gelaten. Dat is goed uitgepakt. Helemaal omdat ik twee goals heb gemaakt, dat geeft een lekker gevoel."
De KNVB heeft alles in onderzoek, maar Platje kijkt alleen maar vooruit. "Ik denk er helemaal niet meer aan, concentreer me volledig op het voetbal. Ik wacht het gewoon af, het koppie moet nu naar maandag toe. Dan wacht Cambuur Leeuwarden en die moeten we ook gewoon verslaan."
Bron: Soccernews.nl
}?>
if ($list->img == ""){
echo"";}
else{ echo "";} ?>
Gepost door: femke op 22-08-2009 18:01
Gepost door: op 22-08-2009 18:01
Melvin Platje kwam de laatste week negatief in het nieuws. De jonge aanvaller van FC Volendam ging vorige week na het duel tegen FC Omniworld op de vuist met supporters van de club uit Almere. Platje moest samen met Kelvin Maynard voor een nacht de cel in. Vrijdag kwam hij positief in het nieuws. Hij scoorde tweemaal tegen FC Eindhoven (2-3 winst). De speler scoorde tweemaal na een blessure. Of het sportieve wraak is? "Ja, zeker", zo vertelde de twintigjarige aanvaller aan RTL. "Ik heb een basisplaats gekregen en dat heb ik goed ingevuld denk ik." Ondanks de randzaken erom heen kon hij de aandacht voor het duel opbrengen. "Ja, ik concentreerde me volledig op deze wedstrijd, heb alles achter me gelaten. Dat is goed uitgepakt. Helemaal omdat ik twee goals heb gemaakt, dat geeft een lekker gevoel." De KNVB heeft alles in onderzoek, maar Platje kijkt alleen maar vooruit. "Ik denk er helemaal niet meer aan, concentreer me volledig op het voetbal. Ik wacht het gewoon af, het koppie moet nu naar maandag toe. Dan wacht Cambuur Leeuwarden en die moeten we ook gewoon verslaan."